Web Tasarımda Neler Sunuyoruz?

Mobil kullanıcı sayısı, bilgisayar kullanıcılarını geçmiş durumda. Bu yüzden de sitelerinizi oluştururken kullanıcı deneyimini yüksek tutarak mobil uyumluluk sağlıyoruz.

Önemli faktörlerden birisi tabii ki güvenlik. Sitenizi oluştururken en ufak ayrıntıya kadar güvenlik kontrolleri yapılıyor ve kullanıcıya güvenli bir site oluşturuyoruz.

Marka bilinirliği oluşturmanıza yardımcı olmak için sitenizi özenle hazırlıyoruz. Bu özen, ziyaretçilere kurumsal bir ifade sunmaktadır.

Site yapısını oluştururken dikkat ettiğimiz önemli faktörlerden birisi Arama Motoruna uyumlu olmasıdır. Bu uyumluluk, direkt olarak ziyaretçi sayısını etkilemektedir.

Web Tasarımda Nelere Dikkat Ediyoruz?

Site Yapısı
Sitenizde basit kod hataları ve uyuşmazlıklar olmamasına özen gösteriyoruz.

UI/UX Odaklı Tasarım
Kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi bizler için önemli. Bu yüzden tasarımlara ayırdığımız vakit biraz daha fazla olabiliyor.

Profesyonellik
Ziyaretçiyi kaybetmemenin önemli yollarından biri profesyonellik diyebiliriz. Tasarımlarımızın hepsi profesyonelliğe önem vererek geliştirilmiştir.

Teknolojik

Sizler için en yeni teknolojik programları kullanıyoruz. SEO, Web Tasarım ve Logo Tasarım gibi hizmetlerimizde güncellenebilirlik ve anında raporlama sunabiliyoruz.